Sedací soupravy

Vyzdobte si svůj obývací pokoj nejoblíbenějšími sedacími soupravami, které vám budou dělat radost ještě dlouhá léta. Poskytnou vám prostor k sezení, relaxování i spánku. Pak už je na vás, jestli upřednostníte jednoduché, rozkládací, rohové,…

 • Sedací souprava MOON = nábytek z Sconto.cz

  Sedačky do rohu – jsou k něčemu dobré?

  Jaké výhody mají tzv. rohové sedačky? Jsou pohodlnější než ty klasické? Nabízejí více prostoru či funkcí? Jsou dražší, nebo levnější než běžné pohovky? Na to vám dnes s týmem serveru Nábyteksedačky.cz chceme odpovědět.

  Přečtěte si mě...
 • Imola-SE = nábytek z Sconto.cz

  Jaké výhody mají rozkládací rohové sedačky?

  Proč zvolit zrovna sedací soupravu, která má tvar přesně kopírující roh místnosti? A k čemu nám bude, že je tzv. „rozkládací“? A nezruinuje nás její pořízení? Na to se dnes pořádně podíváme. Vezměme to postupně.

  Přečtěte si mě...
 • Sedací souprava VIND = nábytek z Sconto.cz

  Rohové sedací soupravy

  Sedací souprava v obývacím pokoji zabírá výrazný prostor. Slouží nejen pro rodinu, která na ní relaxuje, odpočívá, sleduje televizi, ale také pro návštěvy, které přijdou posedět či rovnou zůstanou na noc. Výrobci sedacích souprav vyhověli nejrůznějším požadavkům svých zákazníků a dnes už můžete najít sedací soupravy v několika tvarech, provedeních, barvách motivech a podobně. Rohové […]

  Přečtěte si mě...
 • Sedací souprava GENOVA = nábytek z Sconto.cz

  Kožené sedací soupravy

  Sedací souprava je dominantou celého obývacího pokoje, rodina na ní tráví téměř všechen svůj volný čas. Sleduje z ní televizi, čte si na ní, odpočívá, relaxuje. Mnohé návštěvy na ní mohou také přespat, jde tedy o kus nábytku, který ocení všichni a je v každé domácnosti nepostradatelným kouskem. Na trhu existuje spousta různých sedacích souprav, […]

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací pohovka Flora

  Rozkládací pohovky

  Rozkládací pohovky jsou vynikající alternativou pro návštěvy, pro studenty na kolejích, ale i pro osamocené osoby, které již tolik prostoru nepotřebují. Právě to, že takové pohovky šetří místo, je hlavní charakteristikou tohoto druhu nábytku, kterému tak dává zákazník stále častěji přednost…

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací pohovka pro každodenní spaní

  Rozkládací pohovka, která v sobě ukrývá i lůžka na spaní má minimálně dvě výhody. Za prvé ji oceníte v případě, kdy bydlíte v malém bytě a nemůžete si dovolit plně zařízenou ložnici a za druhé lze velmi snadno složit a uklidit.

  Přečtěte si mě...
 • Rohové sedací soupravy rozkládací, řešení pro malé i velké interiéry

  Sedací nábytek patřil k základním nábytkovým kusům od počátku lidstva, resp. od doby, kde se člověk alespoň na čas usazoval v jeskyních, v nějakých přístřešcích či si jen začal vytvářet společenství kolem ohně.

  Přečtěte si mě...
 • Obývací program SIENA = nábytek z Sconto.cz

  Rohové sedací soupravy, které vám ušetří místo

  Nemáte-li doma místo nazbyt, je to opravdu prekérní situace. Možná právě z tohoto důvodu výrobci přišli s rohovou sedací soupravou. Pokud navíc taková sedací souprava umožňuje i své rozložení na postel, zabijete dvě mouchy ranou v případě, že u vás nocuje návštěva.

  Přečtěte si mě...
 • Jaké jsou sedací soupravy od MT nábytku?

  Pohodlně si sednout, opřít se, dát nohy nahoru, relaxovat nebo odpočívat. A to nejde bez té správné a pohodlné sedací soupravy.

  Přečtěte si mě...
 • Sedací souprava ve stylu bílého ratanu – kam s ní?

  Udělat si kávu, dát si k ní dobrý dezert a sednout si ven, na sluníčko. To může být ideální chvíle pro odpočinek u mnoha lidí. Sednout si můžete na zahradu, na terasu, na balkón. Kdo by odolal takovémuto odpočinku?

  Přečtěte si mě...
 • Rustikální sedací souprava se hodí i do retro interiéru

  Sedací souprava je klíčovým kusem nábytku v každém obývacím pokoji. Slouží k odpočinku, relaxaci, sledování televize nebo také pro usazení návštěv. Jde o hojně využívaný kus nábytku a jak už to tak bývá, rychle se opotřebí.

  Přečtěte si mě...
 • Rohová sedací souprava Tonia

  Sedací soupravy a sety, které krásně padnou do rohu? Ideál…

  Pohodlné posezení a plnou účelnost může slibovat i rohová sedací souprava. Není jen výplní koutu, dokáže vnést pozitivní energii celému prostoru. Nemusíte se bát, že by tato pohovka nesplňovala symetrii tvarů. Když kopíruje roh obývací místnosti bývá dokonalá.

  Přečtěte si mě...