Sedací vaky a pytle

Kdo by si nerad neposeděl v krásně pohodlném kuličkovém sedacím pytli nebo vaku? My rozhodně ANO! Milujeme je a chceme je vám ukázat taky – jistě vás také dostanou – ať už v podobě hrušky, míče, nebo polštáře. Nejzábavnější a nejbarevnější kousky jsou jako dělané do dětského pokojíčku.

 • Dětské sedací vaky a pytle jsou opravdu pohodlné!

  Slyšeli jste už o sedacím vaku a pytli? Rádi byste něco takového pořídili vašemu dítěti? Směle do toho! Dětské sedací vaky a pytle jsou nesmírně pohodlné! Proč? Sedací vaky se anatomicky dokonale přizpůsobují tvaru těla (díky sypkému materiálu uvnitř) a dokážou tak vytvořit ideální oporu při sezení i ležení. Záda jsou díky tomu uvolněná, ale […]

  Přečtěte si mě...
 • Náplň do sedacích vaků

  Sedací vaky jsou hitem několika posledních let. Představují moderní variantu velice pohodlného posezení, díky maximálnímu přizpůsobení se vašemu tělu. To je způsobeno především náplní samotného vaku, kterých existuje celá varianta a každá je vhodná pro trochu jiný styl sezení ve vaku.

  Přečtěte si mě...
 • Polystyrenové kuličky do sedacích pytlů

  Pokud se budeme zabývat tím, čím je sedací vak vlastně naplněn, dojdeme k různým možnostem. Jenže, která je ta pravá varianta, když je jich na trhu nespočet? Zrovna kolem polystyrenu je debat skutečně mnoho.

  Přečtěte si mě...
 • Sedací pytle pro děti jsou vhodné i pro dospělé

  Sedací pytle pro děti jsou v posledních letech velkým hitem. Za tu dobu se objevilo spoustu výrobců se sedacími vaky. Díky tomu je velmi těžké se orientovat v nabídce a vybrat ty správné sedací pytle pro děti. Na první pohled dětská záležitost je však velmi pohodlná i pro dospělé, kterým otevře dveře zpět do dětských […]

  Přečtěte si mě...
 • Pořiďte si místo křesla sedací vaky!

  Sedací vaky a pytle se těší stále větší a větší oblibě. Není divu, jde o nový, velmi moderní, barevný a veselý doplněk do domu, který zároveň plní funkci křesla. Mnoho lidí tak může tímto jediným sedacím vakem či pytlem změnit svůj obývací pokoj, doplnit jej kouskem, který je barevný, veselý, designový a také velmi krásný.

  Přečtěte si mě...
 • Sedací vak levně

  Levný sedací vak se dá pořídit v nepřeberných možnostech, co se týče materiálů a barev. Nemusíte se zrovna přiklonit k luxusnější ekokůži, děti si vyhrají i s bavlněným nebo plyšovým vakem a vás uspokojí ten nylonový či polyesterový.

  Přečtěte si mě...
 • Sedací vaky tvarované

  Do nedávna jsme v našich interiérech znali pouze klasické sedací soupravy složené z křesel a gauče. Současná doba však přináší zvrat i do této oblasti a nabízí celou řadu netradičního nábytku. Zcela netypickým řešením jsou poslední nové trendy v bytových doplňcích, kterými jsou sedací vaky a pytle. Sedací vaky se vyrábějí v nejrůznějším provedení a […]

  Přečtěte si mě...
 • Sedací míče do dětského pokoje?

  Rozhodně ano! Možná se budete divit, ale vaše dítě se potřebuje po sezení ve školní lavici protáhnout, nejen o tělocviku. A to je důvod, proč mu pořídit kromě židle i sedací míč.

  Přečtěte si mě...
 • Kam se hodí sedací vaky / pytle?

  První sedací vaky byly naplněné suchými luštěninami. Původní název „bean bag“ tedy jasně napovídá pro jeho obsah fazolí. V moderní době se nejvíce vyskytují varianty sedacích pytlů naplněných PES (polyesterovými kuličkami), přesto tvar fazole, vaky dost často připomínají.

  Přečtěte si mě...
 • Hravé sezení? Sedací vak – fotbalový míč

  Variabilita sedacích prostorů nezná mezí. Sedací vaky jsou novodobou záležitostí, která hýbe všemi místnostmi v domě i v kancelářích. Je to moderní ikona královského posezení, jež v sobě snoubí praktičnost i všestrannou využitelnost. Sedací vak si lidé pořizují k sedacím soupravám, do dětského pokoje, podkroví, ale i třeba pracoven.

  Přečtěte si mě...
 • Vyberte si u nás sedací vaky a pytle levně…

  Jedním z nejrozšířenějších trendů v oblasti interiéru a nábytku jsou sedací vaky a pytle. Je tedy poměrně složité vybrat si ten správný vak a zorientovat se v tak velkém výběru sedacích pytlů. Jednou z nejdůležitějších věcí, které při výběru sedacího vaku musíte zohlednit, není jeho vzhled, ale náplň sedacího vaku či pytle.

  Přečtěte si mě...
 • Tipy na nejlevnější sedací vaky

  Sedací vaky jsou hitem posledních let. Díky jejich vlastnostem se není čemu divit, že jsou tak oblíbené. Jenže málo kdo ví, jaká je historie tohoto bytového doplňku, který má mnoho využití.

  Přečtěte si mě...