Komody

Procházíme ty nejzajímavější nábytkářské servery v ČR a vybíráme ty nejzajímavější komody a skříňky, které se hodí do každého bytu. Nábytek malého úložného prostoru začal vznikat už v období renesance, a to v podobě truhel, dnes si však můžeme vybírat množství různých variant a typů, které se přesně hodí do konkrétního interiéru.

 • Komody s vysokým leskem jsou stále žádanější

  Současný trend bydlení se zaměřuje na úsporu místa, lehkost a vzdušnost interiéru. Projevuje se to i stále oblíbenějším využíváním komod na úkor bytelných skříní a knihoven, ať již z masivu, nebo dýhy, která je navíc díky používání lepidel a dalších chemických přípravků zdravotně závadné.

  Přečtěte si mě...
 • Levné komody a prádelníky jsou opět trendy

  Za dob našich babiček byly levné komody a prádelníky součástí každé domácnosti. Pak se na nějaký čas odmlčely a nyní se opět vrací zpět. Posledním trendem v interiérovém designu jsou právě levné komody a prádelníky. Proč se tomu tak děje? Jednoduchá otázka má i jednoduchou odpověď.

  Přečtěte si mě...
 • Hledáte na komody výprodej?

  Nenápadný kus nábytku, nebo jedna z nejdůležitějších položek celého vybavení našeho domu či bytu? O čem je řeč? No přece o komodě, velice praktickém kusu nábytku, který můžeme umístit snad do každé místnosti i chodby v našem interiéru, protože zde všude nadělá dost parády i práce.

  Přečtěte si mě...
 • Komoda dub sonoma – dekor, který budete milovat

  Dub sonoma se stává v dnešní době dřevodekorem, který vystupuje do popředí. Je lacinější verzí, než vzácná dřevina, přesto svou úlohu perfektně plní i ve své lamino verzi. Nespočet fólií tak vyčaruje vašemu nábytku vzhled, kterého potřebujete docílit u konkrétního typu interiéru. Pokud vaše srdce tíhne právě k dubu sonoma, rozhodně vás potěší svým moderně […]

  Přečtěte si mě...
 • Dětské komody

  Dětské komody mají své jednoznačné použití – v dětském pokojíčku. Už z toho důvodu hrají bohatými barvami, někdy i dětskými vzory a malůvkami. Ale někdy taky ne. K dětským komodám se však počítá také například komoda s přebalovacím pultem, která je užitečná v prvních měsících života dítěte. Ve výčtu komod však stále ještě nejsme u […]

  Přečtěte si mě...
 • Prosklené vitríny – kde najít krásné kousky?

  Uložit si věci do vitríny skýtá spoustu výhod. Bývají prosklené, což často umožňuje jejich uživatelům vystavit si vše, co chtějí mít vystavené. A co víc, nebude se vám na věci prášit. Uzavřou se a stačí, když je čas od času otevřete a otřete. Pak jen vyleštíte sklo a máte hotovo. Prosklené vitríny jsou zkrátka velmi […]

  Přečtěte si mě...
 • Jaké typy knihoven a regálů vybrat do obýváku

  Obývací pokoj může být vybaven i praktickými regály a účelnou knihovnou. Zvláště pro typy lidí, kteří si potrpí na množství vlastní literatury nejrůznějšího žánru, je knihovna v obýváku nepostradatelným kusem nábytku. Vybírat mohou z celé řady druhů a typů, jak materiálového, tak tvarového provedení. Samozřejmě jsou v nabídkách také nejrůznější rozměry knihoven do obývacích pokojů.

  Přečtěte si mě...
 • Levné komody

  Komoda, ať už jakékoliv velikosti či tvaru je v interiéru vždy vítaná. Jde o kus nábytku, který poskytuje dostatek úložného prostoru. Díky tomu můžete uložit vše, co potřebujete. A úložný prostor je často potřeba, nejen pro ženy, ale také pro děti, kteří mají spoustu oblečení, dokumentů a věcí, které je nutno někam uložit. Potřebujete-li pořídit […]

  Přečtěte si mě...
 • Kombinované komody

  Také vám občas na mysl vytane otázka, kam jen uložíte všechno to oblečení, které se nevejde už nikam jinam? Nevíte si rady a přemýšlíte, co s tím? Jednoduchá pomoc se přímo nabízí, pořiďte si do svého interiéru komodu. A ne ledajakou, ale kombinovanou komodu. Ty jsou velmi oblíbené u mnohých zákazníků. Přináší tolik potřebný úložný […]

  Přečtěte si mě...
 • Komody do ložnice – zamilujete si jejich čisté minimalistické tvary

  Komody jsou dnes již běžnou součástí každé domácnosti. Objevují se v mnoha pokojích, například v obývacím pokoji, v pracovně, v dětském pokoji, ve studentském pokoji nebo také v ložnici.

  Přečtěte si mě...
 • Kolik může stát krásná bílá komoda v bílém lesku?

  Komoda je kus nábytku, který je velmi vysoce ceněn. Přináší dostatečné množství úložného prostoru a ten je, jak je známo, potřebný. Díky komodě ušetříte spoustu času, přihrádky a šuplíky umožní skvěle rozdělit prostor a uložit vše tam, kde má být.

  Přečtěte si mě...
 • Kde mají komody a malé skřínky vlastně svůj původ?

  Komody jsou nejen jakousi reminiscencí na minulost, jelikož tento druh nábytku znali již naši předkové. Je to především skvělé řešení z hlediska úspornosti, mobility, lehkosti a vzdušnosti interiéru.

  Přečtěte si mě...