Pohovky podle vzhledu

Rozdělení pohovek podle vzhledu je přínosné pro vás i váš interiér. Změřte se na barvu, použitý materiál, typ nebo funkčnost. Někoho mohou zaujmout designové kousky, jiné zase historií prověřená řešení. I dnes se totiž můžeme setkat s kousky, které se inspirují renesančními a secesními modely.

 • Elegantní dvojmístná pohovka

  Místo pro odpočinek, sledování televize, relax nebo také místo, kde si můžete nerušeně sednout s knihou a přečíst si pár stránek, přesně to je elegantní dvojmístná pohovka, která je součástí každého obývacího pokoje. I vy si můžete pořídit krásný a elegantní kousek do svého interiéru a zřídit si tak místo, kde budete odpočívat, sledovat televizi […]

  Přečtěte si mě...
 • Jak si domů vybrat třímístnou pohovku? NÁVOD

  Třímístné pohovky jsou v dnešní době vítanou záležitostí. Jsou prostorné a pro větší rodinu ideálním řešením. Co by vás na těchto sedačkách mělo těšit? U kvalitních modelových řad je to měkké posezení, které se jen tak neprosedí.

  Přečtěte si mě...
 • Dvoumístná pohovka šetří místo a vypadá stylově

  Zvažujete-li v novém bydlení koupi pohovky, pořádně se rozmyslete, adekvátně ke svému obytnému prostoru, co si koupit. Slovo pohovka se totiž netýká vždy jen jedné dané a standardní velikosti, která je schopna pojmout člověka běžné velikosti vleže, chcete-li se natáhnout k televizi.

  Přečtěte si mě...
 • Ratanová pohovka je vhodná i jako zahradní nábytek

  Ratanový nábytek je oblíbený již několik let. V poslední době má trend bydlení i nový směr. Ratan se totiž z interiérů přesouvá do venkovních prostor, kde slouží jako zahradní nábytek.

  Přečtěte si mě...