• Jak si domů vybrat třímístnou pohovku? NÁVOD

  Třímístné pohovky jsou v dnešní době vítanou záležitostí. Jsou prostorné a pro větší rodinu ideálním řešením. Co by vás na těchto sedačkách mělo těšit? U kvalitních modelových řad je to měkké posezení, které se jen tak neprosedí. Většinu sedáků těchto pohovek vyplňuje pružná pěna s polyesterovou vatou. Když se zvednete, sedačce se vrátí její původní tvar.

  Pohovka splní vaše očekávání, když víte, jakou chcete

  Ne každému se však lze zavděčit, proto byste si měli pohovku vybírat i s ohledem na účelnost. Tvar pohovky zřejmě nebude to jediné, čeho byste si měli všímat. Co třeba úložný prostor nebo vysunutí na spaní? Možná i tohle bude vaším cílem – pořídit si třímístnou sedačku, kde se odpoledne komfortně posadí celá rodina k televizi a večer zde někdo složí hlavu. Velké obliby dosahují polštářové pohovky.

  Polštářové pohovky

  Dvoumístné i třímístné pohovky se pyšní řadou polštářů. Díky nim pohovka dostává nový rozměr, je daleko atraktivnější na pohled. Moderních materiálů, které doplňují vaší pohovku je nespočet, ale nejčastěji je to bavlna, hrubý len, hedvábí, vlna a umělá vlákna.

  Libovolné kompozice tak nesplňuje jen počet všelijakých polštářků, ale i dalších komponentů k pohovce. Sofu tak můžete doplnit drobným taburetem na nohy. S pohovkou a jinými akcenty tak vytvoříte příjemný soulad, ale i kontrast. Možnost rozložení na lůžko je zřejmě opěvovaná funkce mnoha uživatelů.

  Základem by měla být bytelná konstrukce

  Nedívejte se jen na design a nenechte svůj zrak spočinout pouze na horní části pohovky. Jistě, jsou tu krásné polštářky, ale podívali jste se i na povrch sedačky a její konstrukci? Ne každému vyhovuje stejné čalounění – látka, semiš nebo eko kůže.

  Ač hledáte moderní design, vždy ho přizpůsobte sobě samotným, ale třeba i vašim čtyřnohým miláčkům. Rozkládací pohovka třímístného rázu si zamiluje celá rodina. Pyšní se plnou účelností, komfortem, dlouho životností a navíc je stylová!