Pohovky

Volba pohovky je důležitou součástí našeho interiéru, nejsou jen designovým uměním, ale i místem k odpočinku. V dnešní době jsou na ně kladeny vysoké nároky – zmenšují se obytné prostory, zvyšuje se odolnost potahových materiálů, mění se styl atp. Čtěte naše doporučení a vyberte si správný sedací nábytek právě do vašeho bytu.

 • Spaní v malém prostoru: postel vs. rozkládací pohovka

  Součástí každého obytného interiéru je prostor na spaní. Tento prostor může mít různou podobu. Od provizorních matrací ve studentských bytech po manželské postele obřích rozměrů. V malých bytech, kde je každý ušetřený centimetr výhrou, se často setkáváme se snahou místo pro spaní zmenšit. U klasické postele pro dva lidi se doporučuje délka 2 m a […]

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací sedací souprava

  Sedací soupravy jsou neodmyslitelnou součástí každého obývacího pokoje. Setkáváme se s nimi ovšem i jinde, než pouze v domácnostech. Luxusnější a prostorné kanceláře, vstupní haly hotelů a jiné prostory nabízejí návštěvníkům příjemné posezení na sedacích soupravách. Ovšem snad pouze v obýváku se uplatní sedací souprava rozkládací, která umožňuje pohodlné spaní pro návštěvu nebo to může […]

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací sedací souprava do rohu

  Sedací soupravy má doma snad každý, je to ideální místo pro odpočinek, sledování televize, čtení či relaxaci. Přijde-li k vám návštěva, pak jí zde pohodlně usadíte. Je to opravdu důležitý kousek každého obývacího pokoje a interiéru. Nedá na něj dopustit mnoho lidí. Sedací souprava však může mít víc funkcí. Jaké?

  Přečtěte si mě...
 • Elegantní dvojmístná pohovka

  Místo pro odpočinek, sledování televize, relax nebo také místo, kde si můžete nerušeně sednout s knihou a přečíst si pár stránek, přesně to je elegantní dvojmístná pohovka, která je součástí každého obývacího pokoje. I vy si můžete pořídit krásný a elegantní kousek do svého interiéru a zřídit si tak místo, kde budete odpočívat, sledovat televizi […]

  Přečtěte si mě...
 • Jak si domů vybrat třímístnou pohovku? NÁVOD

  Třímístné pohovky jsou v dnešní době vítanou záležitostí. Jsou prostorné a pro větší rodinu ideálním řešením. Co by vás na těchto sedačkách mělo těšit? U kvalitních modelových řad je to měkké posezení, které se jen tak neprosedí.

  Přečtěte si mě...
 • Jaký správný nábytek vybrat do obývacího pokoje – 3 TIPY

  Obývací pokoje je středobodem bytu a správně zařízená místnost je skvělou vizitkou našeho bydlení. Není se tedy čemu divit, že obývací pokoje, jsou často nejlépe vybavené. Pozor však na to, abyste vše perfektně sladili a neudělali zbytečné chyby v zařizování interiéru.

  Přečtěte si mě...
 • Dětská rozkládací pohovka – klady a zápory

  V dětském pokoji může své místo zaujmout i dětská rozkládací pohovka. Děje se tak zejména v případech, kdy v místnosti není dostatek prostoru k uložení spánku dítěte.

  Přečtěte si mě...
 • Okouzlující možnosti moderního „lenošení“

  Moderní pojetí relaxace také vyžaduje novodobý trend, co se týče lenošek a pohovek. Určitě je rozdíl své tělo natáhnout na staré pohovce, která už pomalu dosluhuje.

  Přečtěte si mě...
 • Dvoumístná pohovka šetří místo a vypadá stylově

  Zvažujete-li v novém bydlení koupi pohovky, pořádně se rozmyslete, adekvátně ke svému obytnému prostoru, co si koupit. Slovo pohovka se totiž netýká vždy jen jedné dané a standardní velikosti, která je schopna pojmout člověka běžné velikosti vleže, chcete-li se natáhnout k televizi.

  Přečtěte si mě...
 • Dětské židle a křesla do pokojíčku

  Děti milují svět dospělých. Rády objevují, rády opakují gesta i činnosti dospělých. Ale jen to není důvod, proč jim obstarat právě dětské židle a křesla, aby se ve svém světě cítili také jako dospělí. Důvod to má i jiný…

  Přečtěte si mě...
 • Moderní rozkládací pohovka Cora

  Pohovky výprodej – jak na ně vyzrát?

  Každá domácnost potřebuje mít svou vlastní pohovku, která v ní má nezastupitelné místo. Jedná se totiž o kus nábytku, který může posloužit mnoha účelům.

  Přečtěte si mě...
 • Rohové pohovky v mnoha provedeních – jak je koupit

  Asi každý toužíme po tom, aby byl náš byt či dům co nejvíce útulným místem, kam se rádi vracíme. Mezi hlavní místa bytu či domu patří jednoznačně obývák, popřípadě kout, ve kterém máme pohovku, konferenční stolek a televizi.

  Přečtěte si mě...