Konferenční stolky

Tento typ stolku se používá jako doplněk odpočinkového nábytku, slouží nám především k odkládání drobného občerstvení, knih, brýlí a jiných předmětů. Konferenční (nebo také společenský) stolek vybíráme především ke vhodné pohovce či sedací soupravě a pomáhá spoluvytvářet příjemné prostředí obývacího pokoje. Při výběru myslete na velkost odkládací plochy, výšku a především na materiál, jelikož tento druh nábytku podléhá více celkovému opotřebení.

 • Rustikální konferenční stolek má své kouzlo

  Najít nábytek, který má duši je velmi těžké. Dnešní sériová výroba nábytku chrlí jeden kus nábytku za druhým a tak nějak se vytrácí jedinečnost ručního výrobku. Nemluvě o moderním designu, který je tvořen z plastů a z jiných materiálů, které nevytváří to správné kouzlo. Můžeme se však setkat s výrobky, které imitují historickou patinu a […]

  Přečtěte si mě...
 • Designové konferenční stolky

  Jak vypadá klasický konferenční stolek každý ví, i ten rádoby obyčejný však pojímá určitý design. Nejnápadnější jsou však ty vyloženě atypické, které mají originální design…

  Přečtěte si mě...
 • Designové konferenční stolky, které si zamilujete…

  Design, moderní a originální, tím se dnes může pyšnit mnoho kusů nábytku. Originalita se cení a stále víc a víc lidí si vybírá do svého domova kousky nábytku, které jsou neotřelé, krásné, jedinečné a originální.

  Přečtěte si mě...
 • Rustikální konferenční stolky i v moderním domovu?

  Konferenční stolky, ty k obývacímu pokoji neodmyslitelně patří. Konferenční stolek by neměl být jen krásný, ale také praktický. Přeci jen, denně jej budete využívat, pokládat na něj nejrůznější věci, budete u něj trávit dost času.

  Přečtěte si mě...
 • Konferenční stolek Maestro

  Kam se hodí konferenční stolek ve stylu švestky? Poradíme

  Konferenční stolek je zcela běžnou součástí každého pořádného obývacího pokoje. Těžko bychom se bez něj obešli, jelikož jeho využití je opravdu mnohostranné. Slouží k servírování kávy, vína a dalších nejrůznějších nápojů, stejně jako obložených chlebíčků, jednohubek, cukrovinek a dalších rozmanitých pochutin.

  Přečtěte si mě...
 • Stolky, od kterých se nedokážete odtrhnout – 3 TIPY

  Jak vybrat ty správné stolky a stolečky do interiéru vašeho domova? Jak najít ty ideální například do obýváku? Je možné zde mít klasický velký stůl, nebo jsou vhodnější konferenčí varianty? O tom si dnes povíme – připravili jsme na tohle téma „pár řádků“, které vám snad pomohou s výběru vhodného nového kusu nábytku do vašeho […]

  Přečtěte si mě...
 • Konferenční stolek Viktor

  Konferenční stolek je designovou i praktickou záležitostí

  Konferenční stolek je součástí každé obývací místnosti. Slouží k odkládání kávy, brambůrků, nápojů, ovladačů a časopisů. Mnohdy slouží i jako lenoška, i když proto není primárně určen.

  Přečtěte si mě...
 • Konferenční stolek – černý nebo jinou barvu?

  Když se řekne konferenční stolek, každý ví, že se jedná o stolek umístěný výhradně do několika možných místností. Především do obývací místnosti, případně na něj narazíte ve stylových barech, kavárnách, někdy i v restauracích. Některé „etno“ přírodně založené domácnosti konferenční stolek dokonce používají i jako hlavní jídelní stůl, u kterého sedí na polštářích, vypít si […]

  Přečtěte si mě...
 • Konferenční stolek kulatý René

  Kulatý konferenční stolek nabízí zajímavé designové řešení

  Krásně vymazlený interiér udělá z bytu příjemné prostředí a nahodí tak pohodovou atmosféru a teplo domova. Jedním ze stěžejního prvku moderního interiéru je konferenční stolek. Na trhu můžeme narazit na stovky druhů stolečků vyrobených z různých materiálů, designů a barev.

  Přečtěte si mě...
 • Konferenční stolek Edvin

  Rozkládací konferenční stolek je hitem sezóny

  Trendy v oblasti bydlení a interiéru mají určité cykly. Každý trend je určitý čas v plné síle, poté odezní a po nějaké době se opět vrací do módy. Jedním z takových často vracejících se trendů jsou konferenční stolky, které nejčastěji spatříme v samotném srdci obývacího pokoje.

  Přečtěte si mě...
 • Skleněný konferenční stolek má moderní kouzlo

  K tomu aby byl váš obývací pokoj místem, ve kterém si pořádně odpočinete či se pobavíte, je zapotřebí vybavit jej hned několika záležitostmi. Mezi ně určité patří pohodlná sedací souprava, kvalitní televize, ti správní lidé a také kvalitní konferenční stolek, například skleněný.

  Přečtěte si mě...
 • Konferenční stolek na kolečkách? A proč ne?

  Spousta lidí si řekne, že výběr konferenčního stolku je jednoduchou záležitostí. Jenže málokdo však ví, k čemu bude stoleček používat. Pokud totiž budete znát odpověď na tuto otázku, bude výběr konferenčního stolku snadnou záležitostí.

  Přečtěte si mě...