• Konferenční stolek je designovou i praktickou záležitostí

  Konferenční stolek je součástí každé obývací místnosti. Slouží k odkládání kávy, brambůrků, nápojů, ovladačů a časopisů. Mnohdy slouží i jako lenoška, i když proto není primárně určen. Má tak spousty praktických výhod. Zároveň se však jedná o kus nábytku, který může být i velmi líbivý obzvláště, pokud se vybere správně.

  Stoleček z ořechu navodí pohodovou atmosféru

  Konferenční stolek bude vždy součástí sedací soupravy, i když jej budete kupovat zvlášť. Z tohoto důvodu vybírejte vždy takový stolek, který bude hezky ladit se sedací soupravou. Zapomenout nesmíte ani na ostatní nábytek. Konferenční stolek tak musí být takovým univerzálním nábytkem, který si sedne se všemi.

  Chci vidět všechny stolky

  V nabídce mohou být různé druhy materiálů od plastových, kovových až po skleněné či dřevěné. Poslední kategorie se opět dostává do módy a struktura dřeva je velmi žádaná. Obzvláště konferenční stolek ořech je posledním hitem sezóny a díky své struktuře a nadčasovému materiálu se hodí téměř do každé obývací místnosti a ke každé sedací soupravě.

  Stolky do kanceláří a obýváků

  Jak vybrat ideální konferenční stolek

  Trendy v oblasti bydlení se mění. Stejné pravidlo platí i pro tento typ nábytku. V minulosti se více preferovaly vyšší stolky. V dnešní době jsou sedací soupravy poněkud nižší a z toho důvodů se vyrábí i nízké varianty.

  Ideální konferenční stolek vám poskytne dostatek prostoru pro odkládání věcí a zároveň je pohodlné se k němu natahovat ze sedačky. V případě, že máte sedací soupravu, která je vyšší, využijete i vyšší stůl.

  Ukažte mi další modely skladem

  Ke stolu se tak nebudete tolik ohýbat a nemusíte se příliš namáhat. Stejné pravidlo, ale v opačné kombinaci platí i pro nižší sedací soupravy. Univerzálním řešením, je ten model, který má zhruba stejnou výšku jako posed sedací soupravy.

  Různé typy konferenčních stolků

  Stolečky se kromě designu a materiálu vyrábí i v několika provedení a typech. Ty slouží jiným účelům. Narazit můžete na klasické varianty, ale například i na stolek se zdvihací deskou nebo s řadou úložných prostor. Vyrábí se i sady mini konferenčních stolečků, které můžete umístit kolem sedací soupravy.