Šuplíkové komody

Stará klasika, která neomrzí. Ano, mluvíme o šuplíkové komodě, která se používala už v renesanci. Její praktičnost nám vydržela až do dnes a pořád je velmi funkční a oblíbená v domácnostech po celém světě.

 • Kombinované komody

  Také vám občas na mysl vytane otázka, kam jen uložíte všechno to oblečení, které se nevejde už nikam jinam? Nevíte si rady a přemýšlíte, co s tím? Jednoduchá pomoc se přímo nabízí, pořiďte si do svého interiéru komodu. A ne ledajakou, ale kombinovanou komodu. Ty jsou velmi oblíbené u mnohých zákazníků. Přináší tolik potřebný úložný […]

  Přečtěte si mě...
 • Šuplíková komoda má neomezené využití

  Skřínku s užitečnými šuplíky ženy využívají jako alternativu toaletního stolku. Nejen, že vám pojme všechno vaše spodní prádlo, ponožky, kapesníky, rukavice i peněženky, ale v šuplících můžete ukrýt i toaletní potřeby ke svému zkrášlování nebo si z jednoho celého šuplíku udělat šperkovnici.

  Přečtěte si mě...
 • Komoda buk – ideální základ obýváku

  Komody jsou praktickým kusem nábytku nevyjímaje skříně z buku. Tato skříňka totiž dokáže pojmout řadu věcí, které byste neměli šanci jinak uskladnit. Co se týče estetického hlediska, splňuje nároky dnešní moderní doby.

  Přečtěte si mě...