Křesla

S příjemným křeslem se člověk sžije, dokáže navodit pocit klidu a tepla domova. Výběr takového skvostu si tedy žádá čas, ovšem nemusíme vybírat dle pohodlnosti, ale například dle stylu interiéru, jiné bude v interiéru norského stylu, jiné bude v minimalistickém.

 • Rozkládací křeslo s úložným prostorem

  Rozkládací křeslo s úložným prostorem poskytuje dokonalý úkryt pro přikrývky pro hosty nebo pro sezónní oblečení či deky. Úložný prostor je součástí jiného kusu nábytku, tím pádem nám nepřekáží, křeslo plní tři nezanedbatelné účely – místo pro sezení, přespání i uložení věcí.

  Přečtěte si mě...
 • Obliba proutěných křesel nekončí

  Proutěné křeslo (a nejlépe ještě i houpací) si představíte jako stylový doplněk dobového obýváku svého dědečka. Dnes se ale nábytek z proutí znovu těší moderní oblibě, a to jak pro použití na doma, tak do zimních zahrádek nebo na terasu či do altánu.

  Přečtěte si mě...
 • Kožené křeslo, luxus vyžadující péči

  Oživit svůj nudný obývák malým luxusem není nikdy na škodu. Právě pro tyto účely je vhodné vždy zvolit kůži. Která voní, která se leskne, která je přírodním prvkem. Kožené křeslo je praktickým a nesmrtelným módním doplňkem jakékoli místnosti v domě.

  Přečtěte si mě...
 • Jaká křesla do obývacího pokoje vybrat?

  Křeslo je zřejmě kus nábytku, který nejvíc ze všech ostatních nábytkových kusů vstoupil do historie. Jeho vznosnější podoba, trůn či stolec, bývá spojována s panovníky snad všech evropských zemí a některých části ostatního světa.

  Přečtěte si mě...
 • Nadčasová čalouněná křesla

  Sednout si do křesla a jen tak relaxovat, odpočívat či jen sledovat televizi nebo si číst, to vše si můžete užívat v klidu svého domova. Křesla plní stejnou funkci jako sedací soupravy, avšak zde je prostor pouze pro jednoho. Budete tak mít patřičné pohodlí, komfort a odpočinek. Využít k tomu můžete nadčasové čalouněné křeslo, které […]

  Přečtěte si mě...
 • Inspirujte se v retru = krásné proutěné křeslo

  Křeslo má doma snad každý, pohodlně si do něj sednout, vypnout, na nic nemyslet. Můžete v něm také relaxovat, sledovat z něj televizi, zkrátka cokoliv, co vás napadne. Křeslo je tedy velmi vítanou součástí každého interiéru.

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací křeslo s úložným prostorem si zamilujete i ve stáří…

  Rozkládací křeslo je stále víc a víc využívanějším kusem nábytku. Křesla bývají pohodlná, měkká a příjemná. Je možno v nich odpočívat, relaxovat, sledovat televizi a podobně.

  Přečtěte si mě...
 • Do jakého typu interiéru se hodí kožené křeslo?

  Křeslo je výborným místem pro odpočinek. Po celém dni přijdete unavení domů z práce a pohodlně se usadíte do křesla. Ideálně si dáte nohy nahoru a relaxovat. Můžete z něj také sledovat televizi, poslouchat muziku nebo například vzít si knihu a číst.

  Přečtěte si mě...
 • Relaxační křeslo Majori

  Čalouněné křeslo, které neodmítne snad nikdo…

  Při vybavování obývacího pokoje, nebo luxusnější kanceláře či jiného prostoru vhodným nábytkem, máme na výběr různé možnosti. Hlavní dominantou obýváku bývá obvykle sedací souprava, kterou tvoří gauč a křesla.

  Přečtěte si mě...
 • TY nejpohodlnější, které si můžete dopřát – židle a křesla

  Jak najít do své domácnosti ty nejpohodnější „sedátka“, která jsou k dostání na našem trhu? Jak vybrat vhodné křeslo do obývacího pokoje? A co jídelní židle? Mají také nějaké parametry, které bychom při hledání nového sedacího setu kontrolovat? Na to se dnes podíváme.

  Přečtěte si mě...
 • Retro křeslo je opět trendy

  Design interiéru má hodně co společného s módou. Trendy se mění a často opakují v určitých cyklech. Zatímco poslední léta byl hitem propracovaný nábytek a s tím spojený design.

  Přečtěte si mě...
 • Pohodlné televizní křeslo pro každého

  Tady je každému jasné, jaký účel takové křeslo plní. Tedy účel pohodlí (tedy poloha vleže i vsedě – podle momentálního rozpoložení uživatele), jehož součástí je rovněž příjemný materiál křesla, někdy i vibrační/masážní funkce, a hlavně také nedaleká dostupnost k tomu, k čemu je třeba (ovladač, plechovka s pivem, noviny…).

  Přečtěte si mě...