Rozkládací pohovky

Rozkládací pohovka vám umožní, abyste si upravili obytný prostor příjemně a zároveň funkčně. V nabídce je dnes řada modelů a typů, my se vám pokusíme výběr ulehčit, protože na každém kusu nábytku záleží.

 • Rozkládací sedací souprava

  Sedací soupravy jsou neodmyslitelnou součástí každého obývacího pokoje. Setkáváme se s nimi ovšem i jinde, než pouze v domácnostech. Luxusnější a prostorné kanceláře, vstupní haly hotelů a jiné prostory nabízejí návštěvníkům příjemné posezení na sedacích soupravách. Ovšem snad pouze v obýváku se uplatní sedací souprava rozkládací, která umožňuje pohodlné spaní pro návštěvu nebo to může […]

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací sedací souprava do rohu

  Sedací soupravy má doma snad každý, je to ideální místo pro odpočinek, sledování televize, čtení či relaxaci. Přijde-li k vám návštěva, pak jí zde pohodlně usadíte. Je to opravdu důležitý kousek každého obývacího pokoje a interiéru. Nedá na něj dopustit mnoho lidí. Sedací souprava však může mít víc funkcí. Jaké?

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací gauče a pohovky – výhody a zápory

  Gauč a pohovka jsou pojmy, které spolu splývají a jejichž skutečný rozdíl je v každé rodině i hantýrce jiný. Podle průzkumu na internetu se gaučem v českých domácnostech nazývá pohovka, sedačka, válenda, zkrátka alternativa „obývákové postele“, kterou lze na noc rozložit pro návštěvy.

  Přečtěte si mě...
 • Začínáme s „inteligentním nábytkem“ – rozkládací gauč

  Tento užitečný vynález pomáhá malým domácnostem, případně studentům, obývajícím v podnájmu jeden pokojík, který jim je zároveň ložnicí i obývákem. Rozkládací gauč zastupuje funkci postele i pohovky pro návštěvu, některé rozkládací gauče navíc disponují i ještě užitečnějším úložným prostorem.

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací pohovka Cora

  Univerzální řešení do každého bytu? Rozkládací pohovky!

  Řešíte problém s místem v bytě? Je to pro vás problém? Řešením může být rozkládací nábytek, jeho nespornou výhodou je, že je krásný a zároveň poskytuje jakousi přidanou hodnotu v podobě další funkce.

  Přečtěte si mě...
 • Rozkládací pohovka Helena

  Hodí se rozkládací pohovka pro každodenní spaní?

  Co myslíte? Hodí se pohovka, kterou používáte dennodenně jako gauč i pro každodenní spaní? Nebudou vás bolet záda? A jak je to s matracemi? Jsou součástí gauče, nebo je možné mít vlastní? Na to si dnes odpovíme v článku o netradičních pohovkách.

  Přečtěte si mě...