• Komoda buk – ideální základ obýváku

  Komody jsou praktickým kusem nábytku nevyjímaje skříně z buku. Tato skříňka totiž dokáže pojmout řadu věcí, které byste neměli šanci jinak uskladnit. Co se týče estetického hlediska, splňuje nároky dnešní moderní doby. Plnou funkčnost zjistíte praxí. Její hluboké přihrádky vás budou bavit. Vejde se vám sem hodně oblečení, ale i další věci, u kterých nevíte, kam s nimi.

  Světlé bukové dřevo se hodí všude

  Buková skřínka kvalitní

  Neutrální podtóny komody z příjemné bukové dřeviny se hodí ke stejně laděnému odstínu nábytku, ale dokáže vytvořit i zajímavé kontrasty, např. světlé dřevo, tmavá podlaha. Tím pádem se stává univerzálním a pro řadu domácností i výhodným. Bukové dřevo nabízí řadu levných, přesto krásných variant. Jdou z něj vytvořit zajímavé vzory a dýhováním získat opravdovou pastvu pro oči. Zde není buk jen klasickou překližkou, je zpracován tak, aby vám dřevo nepopraskalo a sloužilo po mnoho let.

  Chci vidět další komody z buku

  Samozřejmě, že s masivem životnost nábytku stoupá, ale dnes se objevují i lehčí a tzv. jemnější varianty, které jsou zase velmi nápadité. Čisté přírodní dřevo se tak může mísit s různě lakovanou úpravou. Světlé dřevo s růžově, modře nebo bíle lakovým pruhem jí dodá na originalitě. Barevnost záleží na vás, jistě najdete to, co vám bude vyhovovat.

  Komoda buk je cenným prvkem domácnosti

  Dnes nábytku velí tyto skříněčky. Jen malý zlomek z nás kupuje skříně, ale je to věc názoru. Prostor provzdušní, protože nedosahuje takových výšek, jako právě skříň. Je sice kolikrát širší, ale má hlubší fochy a další přihrádky. Možná, i proto se stala oblíbenější.

  Tuto roli splňuje, stačí si jen vybrat tu pravou pro vás. Menší, větší, širší nebo delší, zkrátka tak, aby do vašeho prostoru krásně zapadla a zároveň vás něčím oslovila. Když kolem ní budete procházet, měli byste na ní být pyšní. Nebojte se na komodku z horní části využít pro vaše estetické cítění a dovolte si tu pár prvků, které zvednou úroveň vašeho bydlení.

  Kombinování a další nápady

  Se světlým dřevem tak kombinujte další podobné odstíny nebo naopak tmavé. Vytvoříte si tak příjemné prostředí, kde se můžete kochat. Krásné svíčky nebo aroma lampičky splní vaše očekávání o dokonalém konceptu dřevěného buku. Dřevo dům krásně proteplí a vy se tu budete cítit moc dobře.

  Ukažte mi všechny bukové skřínky

  Nezapomeňte ani na led pásky a obtáhněte jimi kontury tohoto typu úložného nábytku. Uvidíte, že vám připraví další velkolepou podívanou. Není tedy výjimkou barva světel korespondující s lakovanou povrchovou úpravou, ale přírodní dřevo je asi stejně nejhezčí, co myslíte? Bukové dřevo je toho jasným důkazem.