• Kulatý konferenční stolek nabízí zajímavé designové řešení

  Krásně vymazlený interiér udělá z bytu příjemné prostředí a nahodí tak pohodovou atmosféru a teplo domova. Jedním ze stěžejního prvku moderního interiéru je konferenční stolek. Na trhu můžeme narazit na stovky druhů stolečků vyrobených z různých materiálů, designů a barev.

  Kulatý stolečekČasto nevídaný design a tvar stolečku může s vaším interiérem dělat zázraky. Jedním z nabízených řešení, jak vyzdobit nevšedně svůj domov, je jednoduchý stoleček, který nabízí praktické řešení a krásný design v jednom.

  Konferenční stolek kulatý – středobod obývací místnosti

  Základem každé obývací místnosti je sedací souprava. Veškeré dění se však točí kolem konferenčního stolečku. Na něj si budete odkládat noviny, kávu, sladkosti atd. Je proto důležité soustředit se na správný výběr stolu, aby splňoval požadovaná kritéria. Při výběru je potřeba dát si pozor na několik věcí.

  Ukažte mi další stolky v tomto tvaru

  V první řadě musí být konferenční stoleček dostatečně vysoký. V případě, že máte tvrdší pohovku a sedíte v ní více vzpřímeně, můžete si koupit nižší stolek. V opačném případě tedy, že máte měkčí sedací soupravu a při posedu do ní zapadnete je dobré koupit vyšší stolek. Oceníte to v době, kdy si budete odkládat věci na stůl z pohovky. Nebudete si totiž tolik mačkat v pase.

  Oválný tvar stolu

  Při výběru musíme zohlednit i samotný vzhled, tvar a materiál, z kterého je konferenční stolek vyroben. Trendy v designu konferenční stolků se často mění. Záleží také na tom, jaký styl preferujete. Na výběr máte z tradičních klasických tvarů, jako je čtverec či obdélník. Poněkud netradičním řešením je kulatý konferenční stolek.

  Designové motivy právě frčí

  Kromě tvaru si vybíráme i styl stolku. Ve specializovaných designových prodejnách natrefíte na stolky z Japonska, které jsou velmi nízké nebo i z jiných zemích. Každý stolek má něco do sebe a je jen na vás jaký si vyberete a jak barevný či netradiční bude. Vše záleží na vašem vkusu.

  Zapomenout však nesmíte na praktičnost. Ta totiž rozhoduje, zda si svůj nový kus nábytku zamilujete nebo ho budete proklínat pokaždé, když budete muset pracně odkládat kávu na stůl. Vybírejte si tedy chytrý design a řešení, které nabízí ideální skloubení všech vlastností, které má mít správný stoleček.

  Chci vidět všechny další stolečky