• Dub sonoma na výsluní – patří k nejprodávanějším variantám obývací stěny

  O odstínu nábytku „dub sonoma“ uslyšíme zřejmě ještě dlouho. Jedná se o velmi atraktivní barvu, která se dá variabilně upravovat podle interiéru. Ve většině případů uvidíte dub sonoma ve světlých podtónech dřeva, ale možné je i jeho moření do daleko tmavších odstínů.

  Záleží tak na každém z nás, pro jakou variantu se toho času rozhodne. Pečlivě svůj výběr tónování uvažte, obývací stěnu si zřejmě nekupujete na jeden rok.

  Moderní obývací sestava alá dub sonoma – i u vás?

  Osvědčenou variantou dubu sonoma je odlehčená verze DTD lamina. S tímto druhem nábytku si zajistíte lepší manipulaci. Obývací stěny z masivu nejsou už tak často viděny. Řada lidí je má již pouze na chalupách. Do moderní obývací místnosti se přikloňte k trendy variantám, které pozvednou úroveň vašeho bydlení.

  Nevolte kompaktní stěnu, za retro dob sice mohla být „in“, ale dnes se hledí na něco jiného. Ač ve vás obývací stěny dub sonoma mohou evokovat rustikálnější charakter, je to jen na oko. A pozor, řada dekoračních fólií a dekorů to jednoduše změní. Živý design, hravost, kouzlo s barvami a vzdušnost jsou hlavními pojmy moderní doby. Roli hraje nejrůznější seskupení komponentů a obývacích stěn je v tomto ohledu přemíra.

  Na co se zaměřit, aby nic nechybělo nebo naopak nepřebývalo?

  Milovníci sledování televizních seriálů řeší umístění televize, DVD nebo rovnou domácího kina. Rozhodně potřebujete tv stolek, ale i skříňky na zem a další závěsné komponenty.

  Ač detail, tak příjemná součást obývacích stěn – LED osvětlení. Dnešní doba přeje připraveným a v tomto případě je LED osvětlení velmi vyhledávanou součástí. Obývací stěně dodá třpytivý nádech a teplo domova.

  Nebojte se kombinací. Bělený dub s odstínem sonoma vypadá elegantně a honosně. Propojit dva zdánlivě nemožné styly venkovského ražení v moderním hávu zvládnete i vy.