• Dětská postýlka ROXIE bílá, 60×120 cm

  3 719 

  Vybrali jsme Dětská postýlka ROXIE bílá, 60×120 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3719.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Dětská postýlka ROXIE** vyvedená v jednoduchém, nadčasovém zpracování je díky své **nastavitelnosti** ideálním kusem nábytku do dětského pokoje, který **bude růst s vaším dítětem** a bude tak dlouho sloužit. Postýlka z dřevěného materiálu lakovaného bílou barvou o ložné ploše **60×120 cm** je **vybavena lamelovým roštem**, který dítěti poskytne komfortní spánek. **Výšková nastavitelnost roštu** umožňuje perfektní přizpůsobení se věku dítěte a zároveň usnadní vaši péče o něj. Ze 2 stran je vybavena **příčkami**, díky kterým je zajištěna lepší cirkulace vzduchu. Je pouze na vás zda bude postýlka stát **samostatně a nebo ji připevníte k rodičovské** posteli a díky **5 odnímatelným příčkám** umožníte snadný přístup dítěte k vám během noci. Dopřejte svému nejmenšímu bezpečné útočiště a potřebný komfort s dětskou postýlkou ROXIE. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Dětské postýlky
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Dětská postýlka ROXIE bílá, 60x120 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Dětská postýlka ROXIE bílá, 60x120 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz