• Nástěnná přebalovací police GEENA bílá

  3 099 

  Vybrali jsme Nástěnná přebalovací police GEENA bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3099.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Nástěnná přebalovací police GEENA** je skvělou volbou do jakékoliv domácnosti s malými dětmi, kde není prostor na klasické, velké přebalovací pulty. Vyrobena je z dřevěného materiálu **lakovaného bílou barvou**, která vytváří jednoduchý vzhled a zároveň je **šetrná k dětské pokožce**. Praktické **nástěnné provedení s výklopným pultem** šetří vaše záda a zároveň nezabírá cenné místo v interiéru. Součástí výklopné části, kterou bez problému otevřete jednou rukou, jsou **bezpečnostní boční zábrany**, které zajišťují větší bezpečnost během péče o miminko. Obsahuje i **2 vnitřní police**, které jsou ideální pro uložení hraček, dětské kosmetiky a dalších nezbytností. Součástí dodávky je i **přebalovací podložka o velikosti 59×72 cm** vyrobená ze směsi bavlny a polyesteru a potažena polyuretanem, který je snadno **omyvatelný, příjemný k pokožce a neobsahuje ftaláty**. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Přebalovací pulty
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Nástěnná přebalovací police GEENA bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Nástěnná přebalovací police GEENA bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz