• Obývací stěna OTIS II dub wotan/bílá

  9 999 

  Vybrali jsme Obývací stěna OTIS II dub wotan/bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 9999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Stylová **obývací stěna OTIS II** potěší každého, kdo dává přednost **jednoduchosti a funkčnosti**, ale přesto si potrpí na moderním designu. Vyrobena je z dřevěného laminovaného materiálu, díky kterému stěna nevyžaduje speciální údržbu. **Minimalistické provedení bez nohou a úchytek** se bude snadno používat a interiéru dodá na čistém vzhledu. Všechny přední plochy jsou vyvedeny v elegantním bílém provedení s povrchovou **úpravou ve vysokém lesku**. Blok s funkcemi je tvořen **prakticky rozděleným úložným prostorem** uzavíratelným pomocí výklopných dvířek. Navazující **otevřený odkládací prostor** nabízí dostatek místa pro veškeré TV příslušenství. Na blok také plynule navazují **2 vysoké skříňky** perfektně využívající vertikální prostor. Každá z nich obsahuje 2 prostorné vložené police. Sestavu doplňuje **samostatná nástěnná police**, která pomůže oživit prázdnou stěnu nad televizorem a hodí se pro uložení rostlin, fotografií nebo dalších dekorací. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Nábytkové sestavy a stěny > Obývací stěny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Obývací stěna OTIS II dub wotan/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Obývací stěna OTIS II dub wotan/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz