• Postel s polohovacím roštem YORK šedá, 120×200 cm

  14 499 

  Vybrali jsme Postel s polohovacím roštem YORK šedá, 120×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 14499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Čalouněná jednolůžková postel YORK** s vysokým čelem a objemným úložným prostorem splní veškeré vaše požadavky na komfort a funkčnost. Její předností je **polohovatelný rošt v oblasti hlavy a nohou s možností nastavení tuhosti lamel** v bederní části podle vašich individuálních potřeb. Rošt se skládá z celkem 28 lamel, každá o šířce 36 mm, které jsou uloženy ve výkyvných pouzdrech. Když se budete chtít bezstarostně opřít, jistě oceníte **vysoké čalouněné čelo** s dekorativním prošíváním. Rám postele vyrobený z dřevěného materiálu je potažený tkaninou v neutrální šedé barvě, díky které postel snadno zapadne do jakékoliv ložnice. Součástí postele je také **integrovaný úložný prostor** přímo v rámu postele, který je přístupný po nadzvednutí lůžka z opačné strany než se nachází čelo. Pro zkompletování vaší nové postele je třeba **dokoupit matraci zvlášť**. Věříme, že si tu ideální vyberete z naší široké nabídky. Postel je opatřena 4 plastovými kluzáky o výšce 3,5 cm. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel s polohovacím roštem YORK šedá, 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel s polohovacím roštem YORK šedá, 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz