• Postel VINCENTIA II dub flagstaff/grafit, 140×200 cm

  7 999 

  Vybrali jsme Postel VINCENTIA II dub flagstaff/grafit, 140×200 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 7999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Postel VINCENTIA II** představuje moderní design s přírodním nádechem, který kombinuje **dekor dubu flagstaff a grafitovou barvu**. Díky své velikosti a jednoduchosti je vhodnou volbou do studentských pokojů. Disponuje **středovým nosníkem**, který zvyšuje stabilitu a nosnost postele. Jednoduché, **vysoké čelo** výborně poslouží pro pohodlné opření během sledování oblíbeného seriálu. V přední části ji podpírají **praktická otočná kolečka**. Postel je dodávána **bez matrace a roštu**. Věříme však, že si vyberete z naší široké nabídky, a vytvoříte kompletní lůžko přesně dle vašich potřeb. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**. Toužíte po interiéru sjednoceném do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytkové kusy ze stejnojmenného **nábytkového programu VINCENTIA**. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Postele > Manželské postele
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Postel VINCENTIA II dub flagstaff/grafit, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Postel VINCENTIA II dub flagstaff/grafit, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz