• Šatní skříň se zrcadlem SPLIT dub sonoma, šířka 180 cm

  8 499 

  Vybrali jsme Šatní skříň se zrcadlem SPLIT dub sonoma, šířka 180 cm přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 8499.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Nadčasová **šatní skříň SPLIT** díky svému minimalistickému vzhledu skvěle zapadne do moderně laděných i klasických ložnic či šaten. Vnitřní úložný prostor je prakticky rozvržen na 2 rozdílné poloviny. **Pravá strana** obsahuje **šatní tyč** vhodnou pro zavěšení bund, kabátů nebo mačkavých kousků oblečení. Nad ní se ještě v horní části nachází **vložená police**, která je ideální pro uložení ložního textilu nebo mimosezonního oblečení. **V levé polovině** jistě oceníte **3 vložené police**, které nabízí dostatek místa pro poskládané šatstvo či doplňky. Skříň uzavírají **posuvné dveře** zajišťující pohodlnou manipulaci i v menším prostoru. **Jedny dveře obsahují zrcadlo**, které opticky zvětší a prosvětlí místnost a zároveň vám umožňuje si kdykoliv zkontrolovat svůj vzhled. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který není náročný na údržbu. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Šatní skříň se zrcadlem SPLIT dub sonoma, šířka 180 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Šatní skříň se zrcadlem SPLIT dub sonoma, šířka 180 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz