• Šatní skříň SHANIA IV grafitová/černé sklo

  21 079 

  Vybrali jsme Šatní skříň SHANIA IV grafitová/černé sklo přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 21079.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Šatní skříň SHANIA IV** ocení všichni milovníci minimalismu a moderního designu. Jednoduché provedení **bez úchytek** přidává na čistém vzhledu. Ideálně doplní moderně laděné obývací pokoje ložnice či šatny. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu, který se vám bude snadno čistit. Šatní skříň uzavírá **trojice posuvných dveří**, které se budou jednoduše používat a zároveň umožňují vnitřní obsah skříně využít na maximum. Přední plochy 2 dveří jsou matné a **1 jsou potaženy černým sklem**. Vnitřní vybavení je tvořeno **celkem 8 vloženými policemi**, které nabízí dostatek místa pro poskládané oblečení, ložní prádlo, doplňky i sezónní oblečení. **2 šatní tyče** v prostřední části jsou umístěny prakticky nad sebou a umožňují tak zavěšení více kusů oděvů. **3 praktické zásuvky na každé straně** skvěle poslouží pro uskladnění drobných oděvů a doplňků. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Šatní skříň SHANIA IV grafitová/černé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Šatní skříň SHANIA IV grafitová/černé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz