• Sedací souprava ROYAL levá, tmavě šedá/bílá

  25 999 

  Vybrali jsme Sedací souprava ROYAL levá, tmavě šedá/bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 25999.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Kategorie:

  Popis

  **Prostorná sedací souprava** ROYAL nabízí komfort rohového sezení i pro početnější rodinu. Usadí nejen vás, ale i návštěvu. Kombinuje dva druhy tkanin, a to syntetickou kůži a tkaninu s hrubší strukturou. Pokud se posezení protáhne, můžete ze sedačky během pár chvilek připravit lůžko a návštěvě nabídnout **možnost přenocování**. Pro uschování lůžkovin můžete využít integrovaný úložný prostor v zásuvce pod sedákem. Rozhodnutí, zda umístíte sedačku do prostoru nebo ke zdi je zcela na vás, **gauč je celočalouněný**, takže umožňuje obě varianty. Rohová sedačka ROYAL dodá vašemu obýváku moderní jiskru a vás si získá svým elegantním vzhledem a praktickými funkcemi. Hloubka sedu s bederními polštářky je 51 cm a bez polštářků 63 cm. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Sedací soupravy a pohovky > Sedací soupravy
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Sedací souprava ROYAL levá, tmavě šedá/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sedací souprava ROYAL levá, tmavě šedá/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz