• Vitrína NEW YORK Y5 dub grandson/grafit

  7 399 

  Vybrali jsme Vitrína NEW YORK Y5 dub grandson/grafit přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 7399.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  Vitrína NEW YORK Y5 nabízí kombinaci moderního designu a elegantního dekoru dubu grandson. Úložný prostor je rozdělen na dvě hlavní části. Za horními prosklenými dvířky je vnitřní prostor tvořen 2 vloženými policemi z tvrzeného skla, stejně jako dvířka. Za plnými dolními dvířky se uvnitř nachází jedna pevně umístěna police. Otevírání dvířek je univerzální, sami se můžete rozhodnut, zda zvolíte levostranné nebo pravostranné otevírání. Výška vitríny 194 cm s hloubkou 40 cm vám zaručeně poskytnou dostatek úložného prostoru do obývacího pokoje nebo jídelny. Předností je bezúchytový systém otevíraní dvířek. Vitrína je vyrobena z odolného lamina a je zároveň opatřena ABS hranami, které chrání jednotlivé části nábytku proti mechanickému poškození. Pro estetické zvýraznění polic, lze dokoupit samostatně LED osvětlení přímo v našich obchodních domech. Snadná a rychlá montáž. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Vitríny
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Vitrína NEW YORK Y5 dub grandson/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Vitrína NEW YORK Y5 dub grandson/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz