• Jak vybrat tu nejlepší samolepicí dekoraci k vám domů?

  Jak najít tu nejkrásnější, která vás bude plnohodnotně definovat? Splňovat všechny vaše požadavky na design i dekorativnost v místnosti? Jak najít prostě tu „SVOU“ milovanou samolepku, která přesně k vám sedne jako „zadek na hrnec“? Tak s tím vám dnes chceme pomoci.

  VelkeSamolepky.cz - Strom 002
  VelkeSamolepky.cz - Jelen 001
  VelkeSamolepky.cz - Zebra 003

  V základu budeme pro inspiraci používat náš nový katalog samolepicích dekorací, který jsme pro naše čtenáře připravili. Vybrali jsme do něj více jak 1 300 motivů, které jsme ještě rozřadili do cca 240 tematických kategorií – takže když budete hledat zebru, tak najdete zebru a ne hokejistu (mimochodem máme tam nálepky pro milovníky obou těchto dvou tématik). Díky tomu jsme vám ušetřili hodně času, které byste jinak strávili prohlížením podstránky za podstránkou.

  Inspirace – fotogalerie a tipy

  Dále, pokud víte, že na svůj nový nákup máte omezený rozpočet, nechte si zobrazit motivy například od nejlevnějších (vpravo nahoře přes vyjížděcí nabídku). A pak už můžete jen vybírat a vybírat vhodný motiv.

  Jak nakoupit

  Dejme tomu, že to bude krásná velkoformátová samolepka na zeď s designem kočky (ty patří mezi zvířátka a podobné motivy mezi nejoblíbenější a tedy i nejprodávanější). Po prokliku na cílový e-shop (jeden z mnoha, které jsme si do našeho katalogu zařadili) si můžete hnedn vybrat, jakou velikost potřebujete a také barvy. Nakonec si zaškrtnete, jestli chcete motiv v základní podobě, nebo jestli ho chcete zrcadlově převrátit…

  Samolepka na zeď auobus
  VelkeSamolepky.cz - Plachetnice 001
  VelkeSamolepky.cz - Kytky 007

  Dekorace i u vás…

  A jak by vypadal náš nákup například kočíčí dekorace na zeď, kterou si můžete nalepit doma sami bez profesionální pomoci a přebytečných specializovaných nástrojů? Vyberete design, velikost (v našem případě 100×103 centimetrů a barvu – vybrali jsme tmavě šedivou a pro druhý motiv klasickou černou. Chtěli jsme zachovat přirozenější barvičky kočky – samozřejmě můžet si vybrat i jiné barvy třeba:

  • červenou,
  • zelenou,
  • modrou,
  • fialovou,
  • béžovou,
  • žlutou,

  a dalších 30 různých odstínů a základních barev. Na výběr toho je opravdu dost. A pak už jen stačí odeslat objednávku a díky poštovnému zdarma (které jsme domluvili) dostanete v rámci několika dnů svoji vysněnou samolepku. V balení dostanete i návod na nalepení (má pár kroků a je opravdu jednoduchý). Pokud byste však potřebovali stejně pomoci, připravili jsme pro vás s redakcí magazínu výběr těch nejlepších.

  Takže už teď víte, že inspirovat se pro domácí bydlení můžete rovnou zde. Tak jaký motiv vám učaroval a chcete ho mít doma??? :)