• Jak vybrat ty nejkrásnější samolepky na kachličky do koupelen?

  Ani krásněji zařízený interiér nebude nikdy dokonalý bez správných bytových doplňků! Hitem poslední doby se staly nálepky na domácí lepení, díky kterým můžete dát stěnám nový vzhled rychle a jednoduše.

  V dnešní době najdete na trhu celou škálu různých druhů a motivů/desingů určených k aplikaci v interiéru.

  Jak správně na výběr

  Orientovat se v této nabídce není úplně jednoduché. Pokusíme se vám tedy orientaci trochu usnadnit. Samolepky do koupelny se nesmí aplikovat na vlhkou zeď, čerstvě natřenou zeď, natřenou zeď x vrstvami, na zeď kde nebyl původní podklad řádně odmaštěn a přes to byla daná nová vrstva barvy to jsou aspekty, kdy dekorace může poškodit zeď.

  995
  1467
  1569

  Problém může nastat, když se budete snažit nalepit do koupelny na starou zeď, na které je nanesen větší počet vrstev nátěru. Samolepky nemusí na takovém podkladu stoprocentně držet a proto je dobré vyzkoušet si menší nálepku na místě (například kachličce), které není příliš na očích. To jsou však výjimky, v 99% případů problémy s nalepením mít nebudete.

  Potřeba odlišit se nějakým způsobem od ostatních není jen otázkou oblečení, hudby, či vizáže jednotlivců, ale každý z nás chce odlišit i svou domácnost od ostatních odlišit, cítit se v ní příjemně a vystavovat na obdiv návštěvám a všem členům jistě veliké rodiny.

  Nejzajímavější motivy do této místnosti:

  • mořší živočichové (delfíni, rybičky, žraloci, chobotnice, …),
  • vodní tvorové (ještěrky, hroši, úhoři, …)
  • rostlinné motivy (rákos, tráva, květy, …),

  Proto se v tomto příspěvku podíváme na to, jakým způsobem můžete změnit každou místnost ve Vaší domácnosti v naprosto jedinečnou, moderní a přitom levně… Jako malý zdroj inspirace pro vaše vlastní řešení přinášíme tipy na konkrétní motivy (můžete si je doma nalepit bez pomoci profesionálů – stačí trochu šikovnosti a půl hodina času), které umožní dotvořit interirérové detaily vašeho bytu.

  1593
  2315
  2318

  Z čeho jsou vlastně vyrobené?

  Především z vinylu – je to netradiční varianta klasického PVC. Je nutné ji nezaměňovat s levnějšími variantami, která vypadá stejně, ale liší se v použitém lepidle, na první pohled koncový uživatel nepozná rozdíl, ale rozdíl pozná až tehdy, kdy bude chtít odstranit ze zdi, většinou půjde i s barvou na zdi. A to je rozhodně problém – vhodně vytvořená nálepka nepoškozuje podloží

  Kde je koupit:

  Samolepky do koupelny, můžeme se obejít i bez návrhářů. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky na www.velkesamolepky.cz. Velmi oblíbené jsou například motivy přírody, abstraktní motivy a nezapomíná se ani na děti.