• Kde sehnat levně taburety?

  Snad každý milujte pohodlné taburety… Díky jejich malé váze a menší velikosti jsou nejspíše nejuniverzálnějším nábytkem v obývacím pokoji. Není se tedy čemu divit, že patří také k nejoblíbenějším. Jenže je otázkou – kde je sehnat levně?

  Prozkoumali jsme hodně obchodů – jak kamenných či elektronických a našli jsme místo, kde je získáte za co nejméně prostředků. Musíte ale hledat ty nejkrásnější, které skvěle sednou do vašeho domova.

  Které z nich si vybrat?

  My jsme je vybírali poslední měsíc. Nebyli jsme s žádnými spokojeni. Hledali jsme ty, které můžete jednoduše přesouvat z relaxačního pokoje například do kuchyně. Do té se hodí především ty, které jsou z masivního dřeva a nemají žádné polstrování. Jistě by dlouho v kuchyni nepřežilo.

  CHCI si prohlédnout všechny taburety

  Hůře se na nich však sedí, protože nejsou tak měkoučké. Existují však takové varianty, které mají odolný syntetický potah – případně ekokůže je poměrně odolná, takže by vám měla v kuchyňském sezení plně vyhovovat. Právě pro tento materiál hraje hodně kladů – základem je její ekologický původ, dále jednoduchá omyvatelnost a solidní barevná škála. Díky tomu se nám podařilo najít ideální sedící prvek, který můžeme mobilně přenášet sem a tam.

  Krásné sedací taburety

  Pevnější dosed vyrovnávajíí klasické sedací židličky či taburetky. Nábytkové sestavy s těmito nižšími sedátky mohou utvoři příjemný odpočinkový kout, kam každý bude rád „utíkat“ s knížkou a menší lampičkou pro nerušené čtení.

  To nejlepší nakonec

  Ještě užitečnější jsou menší sedátka s uložným prostorem. Ideální právě na uchovávání knížek a časopisů pro kratší počtení, případně nějaká cukrátka na chuť. Při výběru těchto taburetek musíte zvážit, jestli plně využijete jejich skladovací prostor. Nepatří totiž mezi ty nejlevnější.

  CHCI si prohlédnout všechny taburety

  Největší komfort si užijete s variantou, která má vyšší opěrátko. Jeho absence je pravděpodobně jediné negativem tohoto sedací nábytku. Jinak je máme rádi v celém bytě. Hlavně když přijde větší návštěva a nestačí nám klasické ležérní sedací pytle, sáhneme právě po sedátkách z obývacího pokoje.