• Komoda z dubu sonoma – klady a zápory?

  Komody jsou moderní součástí nábytku, už z toho důvodu, že zůstává praktičnost. Vzpomeňme si na starý dobrý nábytek, kde bylo dostatek odkládací plochy a velké množství šuplíků. Komody jsou něčím podobným, rozhodně užitečnost nepostrádají. Navíc jsou velmi elegantní a nadčasové.

  O čem je vlastně komoda z dubu typu sonoma

  komody-dub-sonoma

  Komoda dub sonoma je odstín komody v dekoru dubu. Nejčastějším materiálem na výrobu korpusu je DTD, na dvířka poté MDF s vysokým leskem. Díky tomu komoda budí honosný dojem, přesto jí seženete v příznivějších cenových relacích, než kdyby člověk kupoval tutéž komodu v masivním dubu.

  CHCI vidět více fotografií komod

  Laminovaný nábytek je odlehčený a není tudíž tak těžký na přesouvání. Je s ním snadnější manipulace, přesto zůstává velmi stabilním a na první dojem i rustikálním nábytkem za levnější pořizovací náklady. Příjemný přírodní vzhled osloví hlavně milovníky přírody.
  Jaké mají dnes komody uplatnění

  Užitečné poličky a skřínky

  Komody jsou všestranně využitelné skříňky, které se skládají z nejrůznějších nábytkových modulů. Nejčastěji se s nimi setkáme v obývacích pokojích, ale nejsou výjimkou ani v předsíních, ložnicích a dětských pokojích.

  Komody složené z několika kusů tak mohou sloužit nejen jako prostor pro ukrytí oblečení, bot či jiných drobnějších předmětů, ale lze využít i jejich vrchní část. Výrobci komod moc dobře vědí, že přebalovací pulty součástí komod jsou vlastně hned dva kusy nábytku v jednom. To samé platí i u kvalitních dětských postýlek, které se po odrostlých dětech dají v pohodě přestavět na komodu.

  Cena a kvalita v jednom

  Komody jsou tak praktickým druhem nábytku a komoda dub sonoma patří mezi exkluzivní druh, který by u vás rozhodně neměl chybět. Prodává se i v kombinacích s bílým nebo hnědým dřevem a v interiéru tak vytváří perfektní soulad nebo naopak kontrast. Různé díly umožní poskládat komodu přesně na míru každému zákazníkovi.

  Ukažte mi další komody z světlého dubu