• Levné pohovky, které vás chytnou za srdce

  Levné pohovky jsou především ty, které vyšly z módy a je třeba je doprodat. V současné době to tak jsou především pohovky strakatých motivů (různých lístků, geometrických tvarů), potažené „sametovými chloupky“, zcela ustupují do pozadí rovněž pohovky, zezadu potažené pouze netkanou textilií.

  Současným hitem, který může být také za přátelské peníze, je prostá jednoduchost, pohovky obdélníkového tvaru a jednotné barvy, pokud můžete, vybírejte pohovky, které nabízí odnímatelný potah. Snadno jej tak kdykoli v pračce vyperete, snadno tak můžete dokoupit potah i jiné barvy a svůj obývák tak oživovat.

  levne-pohovky-vyber

  Jak levně koupit gauče a lenošky?

  Oblíbené jsou také pohovky na nožkách, které umožňují prostor pro vysavač, nemusíte tak pohovku při vysávání odsouvat. Levné pohovky koupíte mnohdy také s taburety/podnožkami na nohy nebo na podnos s čajem o páté, není ani výjimkou, že k nim máte zdarma pár polštářů kontrapozičních barev.

  CHCI vidět všechny lenošky

  Co je však důležité, je, aby zadní stěna pohovky byla ze stejného materiálu, dnes se totiž s oblibou ustavují pohovky jako rozdělovník doprostřed pokoje, který mnohdy sestává roli jak pro obývák, tak pro kuchyň, ne-li i ložnici. Netkaná textilie, popřípadě jen překližka zezadu pohovky tak z pohovky dělají neestetický prvek.

  Co je však ve světě pohovek ještě oblíbenější, je kůže. Takové pohovky sice k levným nepatří, dají se však skvěle nahradit levnější koženkou. Ovšem, i když je kůže/koženka tak krásná na pohled, její užívání vyžaduje údržbu a její životnost není dlouhá. Kůže praská, v některých případech i koženka, snadno ji podřete, tedy i s takovou pohovkou budete rovněž muset volit přehoz. To pak zvážíte, zda se Vám na doma taková pohovka vyplatí, popřípadě je vhodná jen pro klientelu u psychologa.

  Levné pohovky ve verzi pro mladé

  S ohledem na časté přesouvání, mladí zase ocení moderní pytle/vaky jako nábytek. Vaky jsou různých tvarů, koupíte je jako křesla, pohovky, taburety, vycpané jsou drobnými kuličkami, snadno se tedy přizpůsobí vašemu tělu, snadno se uskladní, snadno se stěhují. Potaženy jsou buď koženkou, případně voděodolným textilem, neabsorbujícím skvrny. Cena je příznivá a vzhledem k oblíbenosti – každý takový vak u Vás už zůstane i pro další generaci, protože se na něm dá válet, což ocení i ti nejmenší.

  Ukažte mi nejlevnější gauče a pohovky