• Představení e-shopu MT-nábytek.cz

  Na internetu existuje nepřeberné množství e-shopů s nábytkem, ovšem není mnoho těch, kteří rostou, nabízejí exkluzivní zákaznickou podporu a další výhody. Proč tedy nakupovat nábytek na internetu? Je to jednoduché! Někam jít, vybrat, vyzkoušet, sehnat souseda, který má auto s vozíkem, dovézt to domů, vybalit, složit atd. Docela hodně kroků k nové obývací stěně nebo posteli, že?

  My jsme velcí zastánci kvalitních služeb, a přesně ty Mt-nábytek nabízí – když si nejste jisti s rozměrem, dodáním, reklamací, průběhem objednávky, data dodání… Se všemi dotazy se můžete obracet na zákaznické linky, které fungují 7 dní v týdnu, což příliš mnoho e-shopů nedovoluje, ovšem ne všichni kladou zákazníka na první místo jako mt-nabytek.cz.

  Přejít do obchodu mt-nábytek.cz

  Dávají na výběr

  Vše se dá přizpůsobit – doprava, montáž, odnos nábytku až do bytu,… To vše zařídí! Ušetřete si nervy a nechte vše na vyškoleném personálu. Taková montáž se může na první pohled zdát jako lehkou záležitostí, ale nebylo by lepší to v některých případech nechat na profesionály, kteří to dělají denně? Bezpečnost nade vše! 

  mt-nábytek služby

  Rádi byste si koupili nábytek, ale nemáte dostatečnou hotovost? I zde je možnost řešení, jelikož mt-nabytek.cz má smluvní partnery, kteří vám zprostředkují případný úvěr.

  Vraťte zboží až si ho vyzkoušíte. Máte na to 30 dní!

  Málokdo také ví, že internetový nákup je skoro lepší než reálný – zboží si sice nemůžete osahat, očichat, prohlédnout a vyzkoušet na prodejně, ale za to tohle všechno můžete udělat v teple domova. MT-nábytek.cz kupuje pouze kvalitní a prověřené výrobky a může si tedy dovolit vrátit vám peníze do 30 dnů bez udání důvodu, takže se můžete rozhodovat opravdu dlouho.

  Jak se to dostane k nám domů?

  MT-nábytek.cz má perfektně sestavenou logistiku, zboží vozí jejich zaměstnanci vlastními auty, takže mohou zaručit i čas a datum doručení, mají tak o všem větší přehled. Řidiči jsou navíc vyškoleni a mohou vám odpovědět na řadu vašich otázek. Dovoz je kamkoli po Česku i Slovensku, dovážejí i o víkendu (když si to budete přát), garantují nerozbité zboží a u většiny objednávek nad 10.000 korun je doprava zdarma.

  Přejít do obchodu mt-nábytek.cz