• Proč mít doma pohodlné dětské sedací vaky?

  Kdo si nejvíce užije ty nejzábavnější sedací prvky v domácnosti? No přeci děti – mají také největší výběr. Chtějí mít pytel na sezení ve tvaru fotbalové míče? Basketbalového? Nebo v podobě zvířátka, například kravičky, pejska, žraloka nebo hrací kostky? Na českém trhu je velké množství těchto užitečných sedacích pytů. A za solidní ceny.

  Jak vybrat ten správný? Dnes vám s tím poradíme. Těchto sedátek jsme vybírali do minulých bytů nespočet. Patřily k našim nejoblíbenějším. A vlastně i patří – v novém domě jich máme 4.

  Nikdy jich není dost

  Dva v dětském pokojíčku (děcka je milují – stejně i jejich návštěvy) a zbylé dva v obývacím pokoji u konferenčního stolku. Nevěřili byste, jak jsou pohodlné. Ale zpět k našim dítkám. Pro ně jsme vybírali nové pytle poměrně dlouho.

  Sedátka pro malé děti

  Potřebovali jsme je mít dostatečně velké, odolnější a také barevně zábavné. Základem je vybrat zdravotně nezávadné s dostatečnými atesty. V našem článku máme odkazy právě na takové, které jsme pro vás našli. Nakupovali jsme tam už několikrát také a nemůžeme nic moc vytknout – snad jen, že jich mají opravdu hodně. A že některé kousky jsou pěkně ulítlé :) Ale dětem se to líbí, tak proč ne.

  Kolik designů vlastně existuje?

  Vybrali jsme 2 typy – ve stylu volejbalového míč a basketbalového. Nejspíše tušíte proč – jsou to jejich oblíbené sporty, které dokonce samy dělají. Tak proč jim neudělat radost a nedát jim jejich oblíbené „míče“ v podobě krásně pohodlného sedátka?

  Ukažte mi všechny sedací vaky pro děti

  Na užším seznamu pro výběr jsme měli ještě kulečníkovou kouli, případně příšerku (ta by se nejvíce líbila malému Tomáškovi), ale čisté sporty zvítězily. Jsou větší, poměrně neutrální, takže z nich děcka jen tak nevyrostou a nakonec se hodí i do zbytku interiéru.

  Pečlivý výběr velikosti je důležitý

  Při výběru ještě zohledněte velikost – některé jsou menší, tak akorát ve velikosti taburetu, ale jiné mají i metr a půl na šířku. Mají označení XXL a patří k těm největším (a logicky i nejpohodlnějším) v celé nabídce.

  L a XL jsou sice menší, ale rozhodně nezabírají tolik místa. Jsou ale ideálnější do rohu, kde krásne zapadnou. Stručně řečeno – koupí dětských sedacích vaků rozhodně neprohloupíte. A vaši potomci vás budou milovat!

  CHCI vidět všechny dětské sedáky