• Přebalovací komoda SHEENA II bílá

  3 099 

  Vybrali jsme Přebalovací komoda SHEENA II bílá přímo pro váš obývací pokoj. Jeho cenovka je příznivých 3099.00 CZK Kč. Detaily jsou v e-shopu:

  Popis

  **Přebalovací komoda SHEENA II** vás přesvědčí nejen svým moderním vzhledem, ale hlavně svojí funkčností. Tato praktická komoda vám pomůže vytvořit si ideální prostor pro péči o vaše miminko, kde budete mít **vše na jednom místě**. Vyrobena je z **dřevotřísky s melaminovým povrchem**, který dělá komodu odolnější. Základem je komoda uzavíratelná **2 klasickými, otočnými dveřmi**, které ukrývají vnitřní úložný prostor s **1 vloženou policí**. Nabízí dostatek místa pro pleny, oblečení nebo dětskou kosmetiku. Dveře jsou doplněny o výrazné, **plastové úchyty**. Nad dveřmi naleznete **otevřený prostor se 2 plátěnými, úložnými boxy**. Praktický **přebalovací pult** je připevněný úplně nahoře a šetří tak vaše záda. Je vhodný **pro přebalovací podložky do velikosti 85×75 cm**. Hlavní výhodou tohoto pultu je jeho **odnímatelnost**. Až dítě vyroste z plen, lze **přebalovací pult odmontovat** a rázem máte klasickou komodu do interiéru. Celá konstrukce je vybavena **ochranou proti převrácení** a vy se tak nemusíte ničeho obávat. Pro zkompletování přebalovací komody SHEENA II doporučujeme dokoupit přebalovací podložku SHEENA z naší nabídky. Tento typ nábytku prodává Sconto.cz.

  Parametry:

  • Druh: Nábytek > Skříně a komody > Přebalovací pulty
  • Barva:
  • a další jsou zde

  Máme pro vás i další fotografie:

  Přebalovací komoda SHEENA II bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Přebalovací komoda SHEENA II bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz